Intencje kwiecień 2024r.

KWIECIEŃ 2024: Intencja ogólna: Módlmy się, aby godność kobiet i ich bogactwo były uznawane w każdej kulturze i aby ustała dyskryminacja, jakiej doświadczają one w różnych częściach świata.

Intencja misyjna: Módlmy się za tych, którzy w różnych częściach świata narażają swoje życie z powodu ewangelii, aby rozpalili Kościół swoją odwagą i misyjnym entuzjazmem.

Intencja Krucjaty Modlitwy za Ojczyznę: Módlmy się o większą troskę o nasze małe Ojczyzny i aktywny udział w wyborach samorządowych.

Intencja lokalna: Módlmy się o wierne kroczenie za Zmartwychwstałym Chrystusem dla całej Wspólnoty Parafialnej.