Pielgrzymka Młodych do Zabawy

Zachęcam młodzież do wyjazdu na pielgrzymkę do Wał Rudy i Zabawy, miejsc kultu bł. Karoliny Kózkówny w ramach XI Pielgrzymki Młodych Diecezji Kieleckiej, która odbędzie się 31.08. Wyjazd o g. 7.00 spod kościoła, przyjazd ok. g. 18.00. Koszt: 5 zł. Szczegóły w gablocie, zakrystii i na stronie parafialnej. Zapisy w zakrystii albo przez p. Katechetkę Magdalenę Wójcicką-Ptak. Konieczna jest pisemna zgoda rodzica – druk dostaniecie przy zapisywaniu się. Zapisy do wtorku włącznie.

PROGRAM SPOTKANIA:

Godz. 7.00 wyjazd spod kościoła w Krajkowie

Wał Ruda

Godz. 10.00 – Zawiązanie Wspólnoty i droga krzyżowa szlakiem męczeństwa bł. Karoliny

Zabawa

Godz. 11.30 – Katecheza „ku Wolności” – ks. Jarosław Góralski

Godz. 12.00 – Modlitwa Anioł Pański i możliwość spowiedzi

Godz. 12.30  Msza św. pod przewodnictwem Biskupa Kieleckiego Jana Piotrowskiego

Godz. 18.00 Powrót pod kościół w Krajkowie

Koszt przejazdu: 5 zł. od osoby. Na miejscu będzie możliwość zakupienia posiłku.