Intencje pogrzebowe

10.02. g. 17.00 od chrześnika Kamila z rodz.

16.02. g. 17.00 od Łukasza Bassy z rodz.

23.02. g. 16.00 od chrzestnego z rodz.

26.02. g. 17.00 od r. Staszewskich

01.03. g. 17.00 od koleżanki Małgorzaty Kulik

12.03. g. 7.00 od Aliny i Leszka Kosiarskich z rodz.

21.03. g. 7.00 od kolegi Piotrka z rodz.

ROK 2024:

15.01 g. 16.00 od sąsiadów Brożynów

22.01. g. 17.00 od swatów Żurowskich

24.01. g. 17.00 od sąsiadów Pożogów

26.01. g. 17.00 od sąsiadów Kosmalów

03.02. g. 17.30 od r. Piotrowskich

05.02. g. 17.00 od sąsiadów Goździów

07.02. g. 17.00 od sąsiadów Piwowarczyków z dziećmi

12.02. g. 16.00 od r. Jaroszów

14.02. g. 9.00 od r. Kowalczyków, Kubików i Więcławów

19.02. g. 16.30 od Andrzeja i Genowefy Dyków

28.02. g. 17.00 od r. Baradziejów, Gąsiorów i Latałów

01.03. g. 16.00 od r. Ciorochów i Kwietniów

05.03 g. 7.00 od Róży Różańcowej św. Faustyny

06.03. g. 17.00 od cioci Janiny Dyk

15.03. g. 16.00 od Wiesi i Jurka Perchelów

02.04. g. 7.00 od r. Sepioło

03.04. g. 17.00 od Zofii Rak i Agnieszki Szymankowskiej

08.04. g. 17.00 od r. Koprowskich

13.04. g. 18.00 od koleżanki Marii Więcław

15.04. g. 17.00 od Krystyny Piórczyk z Rodz.

20.04. g. 18.00 od r. Kowalików

26.04. g. 17.00 od Adama Dyka z Rodz.

29.04. g. 17.00 od Marcina Dyka z żoną i dziećmi

07.05. g. 18.00 od r. Kaczmarskich z dziećmi

10.05. g. 17.00 od r. Dyków z Tarczku

14.05. g. 18.00 od sąsiadów Radeckich

16.05. g. 17.00 od Czesława, Teresy i Anny z Rodzinami

21.05. g. 17.00 od szwagra Stanisława z Rodz.

27.05. g. 17.00 od r. Gulbów z Ambrożowa

03.06. g. 17.00 od r. Wołczyków i Kozieł

10.06. g. 18.00 od r. Jakusów i Łosickich

14.06. g. 17.00 od kolegów z pracy Syna Łukasza

21.06. g. 17.00 od Jerzego Piotrowskiego z Rodz.

28.06. g. 18.00 od r. Paluchów

01.07. g. 18.00 od p. Fijałkowskiej z Rodz.

06.09. g. 17.00 od Firmy Certus

08.09. g. 8.00 od cioci Zofii Fiut i Grażyny Drabitkowskiej z Rodz.

11.09. g. 18.00 od chrześnicy Katarzyny

16.09. g. 17.00 od Gosi z Rodz.

18.09. g. 17.00 od Moniki Kosiarskiej z Rodz.

23.09. g. 17.00 od kolegów Daniela z Niemiec

10.11. g. 12.00 od Michała i Małgorzaty Latałów

04.01. g. 7.00 od ucz. pogrzebu

13.01. g. 17.30 od żony Marianny

15.01. g. 17.00 od córki Karoliny z Rodz.

19.01. g. 17.00 od syna Roberta

22.01. g. 17.30 od brata Mirosława z Rodz.

24.01. g. 16.00 od brata Zbigniewa

09.02. g. 16.00 od r. Figlów

12.02. g. 17.00 od r. Wzorków i Rokitów

16.02. g. 16.00 od r. Serafinów

20.03. g. 17.30 od r. Rokitów

25.03. g. 17.00 od sąsiadów Klusków, Rydzowskich, Bugajskich

27.03. g. 17.00 od Andrzeja Lefka z Rodz.

03.04. g. 18.00 od Grażyny i Tadeusza Lefków z Rodz.

05.04. g. 17.00 od r. Sikorów

10.04. g. 18.00 od r. Bidzińskich

12.04. g. 17.00 od r. Perchelów, Pocheciów, Więcławów

15.04. g. 18.00 od cioci Jasi z Rodz. Z Radkowic

10.05. g. 18.00 od Firmy Rad-Bud

17.05. g. 17.00 od Wioletty i Andrzeja Kiełków

04.06. g. 17.00 od stryja Kazimierza Lefka z Rodz.

29.01. g. 16.00 Od uczestników pogrzebu

31.01. g. 16.00 Od żony Ireny

09.02. g. 17.00 Od syna Tomasza z Rodz.

11.03. g. 16.00 Od siostry Anny z mężem

05.04. g. 18.00 Od Stanisława Figla z Rodziną

01.05. g. 18.00 Od r. Gałek

05.06. g. 17.00 Od mieszkańców wsi Komorniki

12.07. g. 17.00 Od Krystyny i Henryka Kiełek

07.08. g. 17.00 Od siostrzenicy Doroty z Rodz.

09.09. g. 18.00 Od siostrzenicy Ewy z Rodz.

04.10. g. 17.30 Od siostrzenicy Moniki z Rodz.

29.10. g. g. 16.00 Od swatów Pokrzywów

05.11. g. 16.00 Od koleżanek i kolegów córki Małgorzaty z PKP Intercity Skarżysko

04.12. g. 16.00 Od Firmy „Manek-Bis” i rodziny Maniarów

2025 r. Od córki Jolanty i prac. Firmy „Tommarg”

15.02. g. 7.00 od ucz. pogrzebu

17.02. g. 17.00 od syna Andrzeja z żoną i dziećmi

19.02. g. 16.00 od wnuczka Grzegorza Piwowarczyka

22.02. g. 7.00 od Tadeusza Piwowarczyka z Rodz.

24.02. g. 17.30 od wnuczki Anny Fałek-Ranos z mężem

26.02. g. 16.00 od Róży Różańcowej św. Matki Teresy

29.02. g. 7.00 od r. Kosmalów

04.03. g. 18.30 od wnuczki Ani Sobolewskiej z mężem

07.03. g. 7.00 od sąsiadów Rapciów

14.03. g. 7.00 od sąsiadów Radeckich

22.03. g. 16.00 od wnuczki Kasi

06.04. g. 18.30 od synowej Jadwigi Piwowarczyk

08.04. g. 9.00 od Zofii i Eugeniusza Latałów z Rodz.

11.04. g. 7.00 od r. Dąbków

13.04. g. 18.30 od wnuczki Małgorzaty Gulba z Rodz.

22.04. g. 18.00 od wnuczka Krzysztofa Piwowarczyka

26.04. g. 18.00 od swatów Bzymków

29.04. g. 18.00 od r. Jaroszów

02.05. g. 18.00 od córki Teresy z mężem

16.05. g. 18.00 od Stanisława Bernackiego z Rodz.

18.05. g. 18.00 od kolegów syna Andrzeja: Jarosława, Jana, Tadeusza, Jana

21.05. g. 18.00 od sąsiadów Grzegorza Piórczyka z Rodz.

23.05. g. 18.00 od Anety i Jerzego Bzymków

25.05. g. 18.30 od wnuczka Michała Fałka z Rodz.

28.05. g. 17.00 od Stefana Rapci z Rodz.

07.06. g. 18.00 od Dyrekcji i Prac. SP im. Św. Jana Pawła II w Łopusznie

11.06. g. 18.00 od Wiesławy Rybki z Rodz.

14.06. g. 18.00 od Zarządu, Kolegów i Koleżanek Odd. ZNP w Łopusznie

22.06. g. 18.00 od syna Stanisława z żoną i córką Edytą

05.07. g. 18.00 od dzieci siostry Alicji

06.07. g. 18.30 od wnuczka Pawła Piwowarczyka z Rodz.

12.08. g. 17.00 od brata Henryka

17.08. g. 17.00 od Danuty Sadowskiej z Rodz.

19.08. g. 17.00 od syna Jana

15.12. g. 8.00 od wnuczka Piotra Piwowarczyka z Rodz.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Liturgia dnia

Msze Święte

Niedziele i święta:
08:00, 10:00, 12:00
Dni powszednie:

wtorek i czwartek: 7.00

pozostałe: 16.00

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.