ROK 2024:
26.04. g. 17.00 od Adama Dyka z Rodz.
29.04. g. 17.00 od Marcina Dyka z żoną i dziećmi
07.05. g. 18.00 od r. Kaczmarskich z dziećmi
10.05. g. 17.00 od r. Dyków z Tarczku
14.05. g. 18.00 od sąsiadów Radeckich
16.05. g. 17.00 od Czesława, Teresy i Anny z Rodzinami
21.05. g. 17.00 od szwagra Stanisława z Rodz.
27.05. g. 17.00 od r. Gulbów z Ambrożowa
03.06. g. 17.00 od r. Wołczyków i Kozieł
10.06. g. 18.00 od r. Jakusów i Łosickich
14.06. g. 17.00 od kolegów z pracy Syna Łukasza
21.06. g. 17.00 od Jerzego Piotrowskiego z Rodz.
28.06. g. 18.00 od r. Paluchów
01.07. g. 18.00 od p. Fijałkowskiej z Rodz.
06.09. g. 17.00 od Firmy Certus
08.09. g. 8.00 od cioci Zofii Fiut i Grażyny Drabitkowskiej z Rodz.
11.09. g. 18.00 od chrześnicy Katarzyny
16.09. g. 17.00 od Gosi z Rodz.
18.09. g. 17.00 od Moniki Kosiarskiej z Rodz.
23.09. g. 17.00 od kolegów Daniela z Niemiec
10.11. g. 12.00 od Michała i Małgorzaty Latałów
10.05. g. 18.00 od Firmy Rad-Bud
17.05. g. 17.00 od Wioletty i Andrzeja Kiełków
04.06. g. 17.00 od stryja Kazimierza Lefka z Rodz.
01.05. g. 18.00 Od r. Gałek
05.06. g. 17.00 Od mieszkańców wsi Komorniki
12.07. g. 17.00 Od Krystyny i Henryka Kiełek
07.08. g. 17.00 Od siostrzenicy Doroty z Rodz.
09.09. g. 18.00 Od siostrzenicy Ewy z Rodz.
04.10. g. 17.30 Od siostrzenicy Moniki z Rodz.
29.10. g. g. 16.00 Od swatów Pokrzywów
05.11. g. 16.00 Od koleżanek i kolegów córki Małgorzaty z PKP Intercity Skarżysko
04.12. g. 16.00 Od Firmy „Manek-Bis” i rodziny Maniarów
2025 r. Od córki Jolanty i prac. Firmy „Tommarg”
22.04. g. 18.00 od swatów Bzymków
26.04. g. 18.00 od wnuczka Krzysztofa Piwowarczyka
29.04. g. 18.00 od r. Jaroszów
02.05. g. 18.00 od córki Teresy z mężem
16.05. g. 18.00 od Stanisława Bernackiego z Rodz.
18.05. g. 18.00 od kolegów syna Andrzeja: Jarosława, Jana, Tadeusza, Jana
21.05. g. 18.00 od sąsiadów Grzegorza Piórczyka z Rodz.
23.05. g. 18.00 od Anety i Jerzego Bzymków
25.05. g. 18.30 od wnuczka Michała Fałka z Rodz.
28.05. g. 17.00 od Stefana Rapci z Rodz.
07.06. g. 18.00 od Dyrekcji i Prac. SP im. Św. Jana Pawła II w Łopusznie
11.06. g. 18.00 od Wiesławy Rybki z Rodz.
14.06. g. 18.00 od Zarządu, Kolegów i Koleżanek Odd. ZNP w Łopusznie
22.06. g. 18.00 od syna Stanisława z żoną i córką Edytą
05.07. g. 18.00 od dzieci siostry Alicji
06.07. g. 18.30 od wnuczka Pawła Piwowarczyka z Rodz.
12.08. g. 17.00 od brata Henryka
17.08. g. 17.00 od Danuty Sadowskiej z Rodz.
19.08. g. 17.00 od syna Jana
15.12. g. 8.00 od wnuczka Piotra Piwowarczyka z Rodz.
23.04. g. 7.00 od teściowej Wiesławy
27.04. g. 18.00 od szwagrów Adama, Zbigniewa i Dariusza z rodzinami
30.04. g. 7.00 od szwagierek Katarzyny i Anny z rodzinami
06.05. g. 18.30 od cioci Barbary, Danuty i Stanisławy z rodzinami
11.05. g. 18.30 od brata Leszka z rodz.
14.05. g. 18.30 od sąsiadów Wójcików
02.05. g. 17.00 od sąsiadów Białków
28.05. g. 18.00 od siostry Alicji z mężem, dziećmi i wnukami
10.06. g. 18.30 od siostry Jadwigi z mężem i dziećmi
18.06. g. 17.00 od r. Wzorków
22.06. g. 18.30 od sąsiadów Kaliszów
25.06. g. 17.00 od r. Latałów z Szerzaw
27.06. g. 17.00 od r. Figlów i Rutkowskich
02.07. g. 7.00 od uczestników pogrzebu
03.07. g. 18.00 od mamy
09.07. g. 7.00 od r. Brożynów
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.