IV Niedziela Adwentu, 18.12.2022

1…Przeżywamy dziś IV – ostatnią – Niedzielę Adwentu.

2…We wszystkie dni adwentu, z wyjątkiem niedziel i uroczystości, odprawiana jest Msza św. o Matce Bożej, zw. roratnią. W tym tygodniu: poniedziałek, wtorek, czwartek, sobota o g.7.00, środa i piątek o g. 16.00. Na Mszach roratnich będzie śpiewana nowenna do Bożego Narodzenia.

3…Przyszła niedziela to Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Zapraszam na pasterkę w int. Parafian na godz. 24.00. Msze w drugi dzień świąt jak w niedzielę.

4…Opłatki są w zakrystii. Ofiara na opłatki to w części wynagrodzenie pracy pana Organisty. Świec Caritas już nie ma.

5…Dziękuję parafianom z Łomna Wsi za wczorajsze sprzątanie kościoła oraz za ofiarę na kwiaty 150 zł.: Katarzynie Jarosz, Gabrieli i Danielowi Gałkom, Marioli Kucharczyk, Marii Styczeń, Marii Linek.

W przyszłym tygodniu zapraszam kolejne pięć domów z Łomna Wsi. Z tej racji, że w sobotę jest wigilia można posprzątać np. w piątek po Mszy popołudniowej. Proszę o kontakt w tej sprawie.

6…Dziękuję za ofiary na kościół: Robertowi Więcław, Krzysztofowi Gwardysiowi. Bóg zapłać!

7… Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Są najnowsze nry „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”.

8…W zakrystii są do nabycia kalendarze misyjne.