IV Niedziela Zwykła, 29.01.23.

1…Dzisiaj IV Niedziela okresu zwykłego – w naszej wspólnocie przeżywamy dzień seminaryjny. Dziękujemy przedstawicielom naszego kieleckiego seminarium za obecność i wspólną modlitwę.

W bieżącym tygodniu wspominamy: wtorek: św. Jana Bosko; czwartek: święto Ofiarowania Pańskiego. Miesiąc luty poświęcony jest modlitwom za konających.

2…Dziękuję parafianom z Łomna Zarzecze za sprzątanie kościoła i za ofiarę na kwiaty w wysokości 150 zł.: Urszuli Kicie, Justynie Kozieł, Wiktorii Kozieł, Agacie Kucharczyk, Magdalenie Wójcickiej – Ptak i Edycie Kalecie. Bóg zapłać!

W przyszłym tygodniu zapraszam kolejne pięć domów z Łomna Zarzecze od nru 61.

3…Dziękuję za ofiary na ołtarz, jakie zostały złożone w minioną niedzielę. Kwota to 2325 zł.

4…W środę po Mszy nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy. Przed nabożeństwem można składać dziękczynienia i prośby, które odczytujemy w czasie nabożeństwa.

5…W czwartek w święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. o g. 8.00, 10.00 i 16.00. Na wszystkich Mszach błogosławieństwo świec. Ofiary zbierane na tacę w tym dniu tradycyjnie przeznaczone będą na potrzeby klasztorów kontemplacyjnych. Z racji I czwartku będziemy modlić się o powołania kapłańskie, zakonne, misyjna i do życia konsekrowanego w świecie oraz za księży rodaków Franciszka i prof. Stanisława.

6…W I Piątek miesiąca odwiedziny chorych od g. 9.00. Spowiedź od g. 15.00, nabożeństwo po Mszy o g. 16.00. W I sobotę miesiąca po Mszy o g. 16.00 nabożeństwo wynagradzające NS NMP: wystawienie Najświętszego Sakramentu, Różaniec i 15 minutowe rozważanie. Zapraszam!

7…Przyszła niedziela jest niedzielą adoracyjną. Po Mszy o g. 8.00 spotkanie Kół Różańcowych, wymiana tajemnic i wskazanie intencji na luty.

8…Z powodu prac prowadzonych na cmentarzu proszę uważać i patrzeć pod nogi!

9…Na piątek na g. 11.00 zapraszam do rozbierania szopki i dekoracji bożonarodzeniowej.

10… Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Są najnowsze nry „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.

Liturgia dnia

Msze Święte

Niedziele i święta:
08:00, 10:00, 12:00
Dni powszednie:
16:00

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.