Nowy numer KnC 02/2023

lutowym numerze „KnC” o zmarłym niedawno Benedykcie XVI w tekście ks. Mateusza Szostaka oraz w wywiadzie z ks. Tomaszem Siudą, który miał okazję rozmawiać ze zmarłym Ojcem Świętym. Materiały o Benedykcie XVI uzupełni rozbudowany quiz. Mocny reportaż świadectwo o śp. Stasiu Bolewskim, który mimo ciężkiej choroby 25 lat ze swoich 32 życia poświecił służbie przy ołtarzu, piórem Michała Bondyry, ksiądz Jakub Dębiec przygotował materiał o sakramencie kapłaństwa, a dla waszych opiekunów konspekt do zbiórki, ks. Kamil Falkowski w formacji porusza kwestię prochu i gorzkich żali, nie zabraknie też tekstu Michała Bondyry o nowym trenerze polskich piłkarzy – Fernando Santosie, najbardziej wierzącym selekcjonerze w historii. Zapraszamy do nowych cykli, mi. in. „Ministranta w sieci” i do „Co w liturgii piszczy?”!

O miesięcznik zapytaj ks. Proboszcza 🙂