Światowy Dzień Młodzieży 2022

Duszpasterstwo Młodzieży i Centrum ŚDM Diecezji Kieleckiej zaprasza młodych do udziału w obchodach Światowego Dnia Młodzieży w wymiarze diecezjalnym – w wigilię Uroczystości Chrystusa Króla Wszechświata, tj. 19 listopada 2022 r. w Bazylice Katedralnej w Kielcach oraz kościołach stacyjnych.

Hasłem tegorocznego spotkania jest fragment z Ewangelii św. Łukasza – „Maryja wstała i poszła z pośpiechem” (Łk 1, 39)

Program spotkania:

• 12.00 – ROZPOCZĘCIE SPOTKANIA – Młodzież wraz z opiekunami spotyka się w wyznaczonym przez orgaznizatorów miejscu, gdzie na grupę będzie czekał „przewodnik”
  • 12.30 – 17.45 – Program aktywizująco-formacyjny
  • 18.00 – Msza św. pod przewodnictwem Biskupa Kieleckiego Jana Piotrowskiego
  • 19.00 – Uwielbienie z zespołem „To ON”
  • 20.15 – ZAKOŃCZENIE SPOTKANIA