Święto Chrztu Pańskiego, 07.01.2024.

Kolęda w tym tygodniu:

• Wtorek od g. 9.00 – Łomno Pod Lasem 44-69, Modrzewie 45-47, Łomno Zarzecze od 44 do końca
  • Środa od g. 9.00 – Grabków 10-1 i Krajków 1-20
  • Piątek od g. 9.00 – Łomno 83A – Krajków 21
  • Sobota od g. 9.00 – Modrzewie Przy Drodze od 35 do Łomno 1L

Przyjadę swoim samochodem.

Jeżeli termin kolędy koliduje z innymi planami czy obowiązkami jestem do dyspozycji w innym, dogodnym czasie.

1…Przeżywamy dziś Święto Chrztu Pańskiego. Na każdej Mszy św. odnowienie przyrzeczeń chrzcielnych oraz z racji I Niedzieli miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu. Kończy się liturgiczny okres Narodzenie Pańskiego. od jutra rozpoczyna się tzw. okres zwykły w Kościele. Po Mszy o g. 8.00 spotkanie Róż Różańca św. i przekazanie intencji na styczeń.

• Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o g. 16.30.

2…Dziękuję Parafiankom z Łomna z nrów 15-23 za sprzątanie kościoła oraz za ofiarę na kwiaty 180 zł.: Annie Libudzie, Marii Śmigielskiej, Monice Śmigielskiej, Dorocie Bryle, Martynie Bryle oraz za ofiarę na kwiaty Ewie Garbacz i Małgorzacie Grudzień. Bóg zapłać!

W przyszłą sobotę na g. 8.00 zapraszam kolejne pięć domów z Łomna.

3… Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Są najnowsze nry „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”.

4…Obrazki dla dzieci z Mszy św. są w zakrystii, zapraszam młodzież po podpisy.

5…Dziękuję za ofiary składane na tacę. Dziękuję za życzliwość i otwarte drzwi w czasie kolędy oraz za składane przy tej okazji ofiary na kościół i utrzymanie księdza. Bóg zapłać!

Prośba, aby nie parkować przy posesji obok kościoła od strony wschodniej, zwłaszcza w zatoczce autobusowej.