X Niedziela Zwykła, 09.06.2024.

1…Przeżywamy dziś X Niedzielę Zwykłą w ciągu roku.

Na Mszy o g. 12.00 rocznica I Komunii św.

2…Trwają nabożeństwa czerwcowe:

dni powszednie – g. 17.30, niedziele – g. 11.30.

• Wtorek – wsp. św. Barnaby, Apostoła;
  • Środa – Dzień Maryjny – Różaniec – g. 16.30, w tym tygodniu prowadzi Róża św. siostry Faustyny. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy – g. 17.30. Dziękuję za prowadzenie Różańca i przygotowaną liturgię Słowa Bożego;
  • Czwartek – Dzień Fatimski – Różaniec i Litania do Serca Pana Jezusa o 17.30, Msza z procesją o 18.00. Zachęcam do udekorowania figury – ostatnio dekorowały panie z Łomna i Modrzewia przy Bostowie, zapraszam kolejną grupę; wsp. św. Antoniego z Padwy
  • Piątek – bł. Michała Kozala, bpa i męczennika;

Dziękuję za przygotowanie ołtarzy na zakończenie oktawy Bożego Ciała, dziękuję dzieciom, rodzicom i wszystkim uczestnikom.

3…Dziękuję Parafianom z Krajkowa z nrów 6-9 za posprzątanie kościoła oraz za ofiarę na kwiaty 150 zł.: Annie Kubik, Magdalenie Jarosz z córką, Marioli Więcław, Dawidowi Jaroszowi i Wiesławie Sepioło. Bóg zapłać!

W przyszłą sobotę kolejne pięć domów z Krajkowa zapraszam na g. 8.00.

4…W przyszłą niedzielę dzieci przynoszą podpisane książeczki z Mszy niedzielnych. Za dwa tygodnie będą nagrody.

5… Pielgrzymka będzie 20.06. tj. czwartek, jedziemy do Kalwarii Zebrzydowskiej (rezygnujemy z Wadowic). Wyjazd spod kościoła o 7.15, powrót o 20.30. Koszt 65 zł.

6… Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Są najnowsze nry „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”.