XI Niedziela, Zwykła 18.06.2023.

1… Przeżywamy dzisiaj XI niedzielę zwykłą w ciągu roku.

2…W nadchodzącym tygodniu wspominamy:

• Środa – wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika;
  • Sobota – Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela – Msza o g. 17.00;

Nabożeństwa czerwcowe:

• niedziela: 11.30;
  • dzień powszedni: 17.30.

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o g. 17.30.

3…Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty w wysokości 150 zł.: Wiesławie Sepioło, Genowefie Brożynie, Jolancie Piwowarczyk, Agnieszce Piórczyk, Monice Rapci. Bóg zapłać! Za tydzień w sobotę na g. 8.00 zapraszam kolejne pięć domów z Krajkowa.

4…Dziękuję pewnej osobie za ofiarę na ołtarz.

5…Dziękuję za przyniesione do kościoła piwonie.

6…Dziękuję za ofiarę złożoną przy okazji rocznicy komunii św.

7…Dziękuję paniom Monice Perchel i Dorocie Sieniek z Krajkowa za udekorowanie figury MB Fatimskiej na Dzień Fatimski.

8…Dziękuję za liczny udział w procesjach w Oktawie Bożego Ciała oraz za wspólną na zakończenie Oktawy i w uroczystość odpustową. Dziękuję dzieciom sypiącym kwiaty i rodzicom. Dziękuję parafianom z Łomna i Modrzewia za ołtarze na Zakończenie Oktawy Bożego Ciała. Dziękuję asyście liturgicznej i panom Kościelnemu i Organiście. Bóg zapłać!

9…Pielgrzymka na Jasną Górę i do Leśniowa dzieci I Komunijnych i Rocznicowych – jutro, 19 czerwca. Są jeszcze wolne miejsca. Koszt ok. 60 zł od osoby, wyjazd o g. 7.00 spod kościoła.

10…Ponieważ kończy się Rok Szkolny dzisiaj ostatni obrazek z Mszy św. Bardzo proszę dzieci, które zbierały obrazki, aby za tydzień przyniosły podpisane plansze. Za dwa tygodnie będą nagrody.

11…Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Są najnowsze nry „Gościa Niedzielnego” i „Niedzieli”.