XIII Niedziela Zwykła, 30.06.2024.

1…Przeżywamy dziś XIII Niedzielę Zwykłą w ciągu roku.  Jutro zaczyna się lipiec, miesiąc poświęcony Przenajdroższej Krwi Chrystusa. Litania do Krwi Chrystusa w poniedziałek po Mszy o g. 17.00.

We wtorek i czwartek Msze św. tylko rano.

• Środa – święto św. Tomasza, apostoła;

Dzień Maryjny – Różaniec – g. 16.30, w tym tygodniu prowadzi Róża św. siostry Faustyny. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy – g. 17.30. Dziękuję Różom za prowadzenie Różańca i przygotowywaną w tym dniu liturgię Słowa Bożego;

• Piątek – I Piątek miesiąca;

odwiedziny chorych od g. 10.00,

spowiedź w kościele od g. 16.00,

nabożeństwo I Piątku po Mszy o g. 17.00.

• Sobota – bł. Marii Teresy Ledóchowskiej;

I Sobota miesiąca – nabożeństwo I Soboty po Mszy o g. 17.00.

• Niedziela – I Niedziela miesiąca – adoracyjna;

po Mszy o g. 8.00 spotkanie Róż Żywego Różańca;

3…Dziękuję Parafianom z Krajkowa z nrów od 20-25A za posprzątanie kościoła oraz za ofiarę na kwiaty 150 zł.: Dorocie i Andrzejowi Walaskom, Katarzynie Piórczyk, Ewelinie Kowalczyk, Monice Perchel i Lucynie Rutkowskiej z wnuczką Basią. Bóg zapłać!

W przyszłą sobotę kolejne pięć domów z Krajkowa zapraszam na g. 8.00.

4…Dziękuję za ofiary składane na tace, w całości przeznaczane na potrzeby naszej wspólnoty oraz za ofiary indywidualne: Krzysztofowi Rutkowskiemu z Grabkowa. Bóg zapłać!

5… Urząd Gminy, Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Pawłowie oraz Koło Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich w Grabkowie zapraszają dziś na g. 15.00 na Festyn Rodzinny. Będzie miał miejsce na placu przed świetlicą środowiskową w Grabkowie.

6…W czwartek jedziemy na nocne czuwanie na Jasną Górę. Wyjazd o g. 17.00 spod kościoła, powrót ok g. 5.00 w piątek. Osoby, które się zapisały proszę, by zostały w kościele po Mszy św.

7… Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Są najnowsze nry „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”.

Osoby, które w przyszłym roku zamierzają zawrzeć ślub proszę o kontakt. Ustalimy termin sakramentu.