XV Niedziela Zwykła, 14.07.2024.

1…Przeżywamy dziś XV Niedzielę Zwykłą w ciągu roku.

Lipiec – miesiąc poświęcony Przenajdroższej Krwi Chrystusa.

• Poniedziałek – św. Bonawentury, bpa i dra Kościoła;
  • Wtorek – NMP z Góry Karmel;
  • Środa – Dzień Maryjny – Różaniec – g. 16.30, w tym tygodniu prowadzi Róża św. NMP Różańcowej. Nowenna do MB Nieustającej Pomocy – g. 17.30. Dziękuję Różom za prowadzenie Różańca i przygotowywaną w tym dniu liturgię Słowa Bożego;

2…Dziękuję Parafianom z Krajkowa z nrów od 31 – 36 za posprzątanie kościoła oraz za ofiarę na kwiaty 180 zł.: Małgorzacie i Weronice Linek, Marcie Piwowarczyk, Marcinowi Kucharczykowi, Monice Linek, Ewelinie Wiktorowskiej i Lidii Rutkowskiej. Bóg zapłać!

W przyszłą sobotę kolejne pięć domów z Krajkowa zapraszam na g. 8.00.

3…Dziękuję za przygotowanie figury MB Fatimskiej parafiankom z części Modrzewia i Łomna przy Modrzewiu. Bóg zapłać!

4…Dziękuję za ofiary składane na tace, w całości przeznaczane na potrzeby naszej wspólnoty. Bóg zapłać!

5… Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Są najnowsze nry „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego”.

Osoby, które w przyszłym roku zamierzają zawrzeć ślub proszę o kontakt. Ustalimy termin sakramentu.

Dni powszednie: 16.00