XXIII Niedziela Zwykła, 04.09.2022

  1. Dzisiejsza niedziela jest niedzielą adoracyjną. Po Mszy o g. 8.00 zapraszam na krótkie spotkanie grupy modlitewne. W Kołach Różańcowych wymienimy tajemnice. Msza św. na rozpoczęcie nowego roku szkolnego i katechetycznego o g. 10.00. Na Mszy poświęcimy przybory szkolne. Zapraszam dzieci, młodzież, rodziców i grono pedagogiczne. (Msza z kazaniem dialogowanym – nie będzie adoracji). Po Mszy o g. 10.00 zapraszam na spotkanie kandydatów do sakramentu bierzmowania i ich Rodziców. Termin bierzmowania ustalony z ks. Biskupem to 08.10. (sobota) g. 11.00. Od dziś Msza o g. 10.00 jest Mszą ze szczególnym udziałem dzieci i Młodzieży
  2. Msza pożegnalna w intencji ks. Jerzego dzisiaj o g. 12.00.
  3. 11 września, w niedzielę w przyszłym po Mszy o g. 10.00 zapraszam na krótkie spotkanie Rodziców dzieci, które w przyszłym roku przystąpią do I Komunii Świętej. Ustalimy dogodny termin Komunii.
  4. W tym tygodniu wspominamy: Czwartek: Święto Narodzenia NMP
  5. Dziękuję za posprzątanie kościoła i za kwiaty: Krystynie Nawrot. Marii Gąsior, Bogusławie Świstak, Witoldowi Świstakowi, Monice Mazur, Mateuszowi Czaja. W przyszłym tygodniu zapraszam kolejne pięć domów.
  6. Dziękuję pani Henryce Sala z Wojciechowa za złożoną ofiarę na potrzeby kościoła.
  7. W sakramentalny związek małżeński mają zamiar wstąpić: Wiktor Białek, kawaler z par. Bodzentyn i Paulina Kaleta, panna z par. tutejszej. Zapowiedź 1.
  8. Dnia 17 września 2022 r. w Archiopactwie Cysterskim w Jędrzejowie odbędzie się XXII DIECEZJALNY DZIEŃ MINISTRANTA. Zapisy do 11.09. tj. do przyszłej niedzieli. Koszt 10 zł. Wyjazd jednym autobusem z ministrantami z dekanatu Bodzentyn. Szczegółowy program w gablocie i w zakrystii.
  9. Ogłoszenia i intencje są dostępne na stronie internetowej parafiakrajkow.pl

Liturgia dnia

Msze Święte

Niedziele i święta:
08:00, 10:00, 12:00
Dni powszednie:
17:00

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.