XXXI Niedziela Zwykła, 30.10.2022

 1. W tym tygodniu wspominamy:
  • we wtorek uroczystość Wszystkich Świętych. Msza Święte będą sprawowane: o godz. 08:00 w kościele, zaś o godz. 10:00 na cmentarzu. Na cmentarzu Eucharystię rozpoczniemy procesją spod kaplicy cmentarnej i do niej wrócimy.
  • w środę wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze Święte o godz. 08:00, 10:00, 12:00, 16:00. O godz. 16:00 Msza Święta w intencji zmarłych od listopada 2021 r., a po niej Różaniec w intencji zmarłych z procesją na cmentarz.
  • w czwartek Różaniec z wypominkami jednorazowymi o godz. 16:30.
  • w piątek wspomnienie Św. Karola Boromeusza. I Piątek Miesiąca. Odwiedzę chorych od godz. 10:00. Chorzy, którzy już byli zapisani, nie trzeba ponownie zgłaszać. Zapraszam do zgłaszania nowych osób. Spowiedź w kościele od godz. 15:00. Różaniec z wypominkami jednorazowymi o godz. 16:30.
  • w sobotę Różaniec z wypominkami jednorazowymi o godz. 17:00.
 2. W oktawie Uroczystości Wszystkich Świętych można uzyskać odpust zupełny za zmarłych.
 3. Dziękuję za ofiary na kościół: p. Tadeuszowi Marcowi, Grabków 1 oraz p. Krzysztofowi Rutkowskiemu, Grabków 4. Dziękuję również za wczorajsze sprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty w wysokości 150 zł Parafiankom z Łomna przy Modrzewiu: Marcie Staszewskiej, Paulinie Góźdź z Córką, Izabeli Bugajskiej, Justynie Rydzowskiej, Annie Główczyńskiej. W przyszłym tygodniu zapraszam kolejne 5 domów. Dziękuję też za dekorację kwiatową Państwu Młodym, Patrycji i Przemysławowi.
 4. Dzieci, które uczestniczyły w codziennym różańcu proszę o przyniesienie do przyszłej niedzieli plansz z obrazkami różańcowymi. Za dwa tygodnie w niedzielę, 13 listopada na Mszy Św. o godz. 10:00 będą wręczone nagrody za uczestnictwo.
 5. Przypomnę, że kancelaria parafialna jest również kancelarią cmentarza. Klucze na cmentarz są tylko w kancelarii i stąd są brane na czas wykonywania prac wymagających otwarcia bramy.
 6. Dziś Różaniec o godz. 11:30, zaś jutro o godz. 16:30.
 7. Zapraszam do lektury prasy katolickiej. Są najnowsze wydania „Niedzieli” oraz „Gościa Niedzielnego”.
 8. Można składać wypominki za zmarłych. Ofiara za duszę na wypominki roczne, jak intencja. Odczytując imiona naszych zmarłych wyrażamy wiarę, że zapisane są w Bożej Księdze Życia.
 9. Zwróćmy uwagę na czystość na cmentarzu. Kontener na śmieci dostępny jest przed wejściem.

Liturgia dnia

Msze Święte

Niedziele i święta:
08:00, 10:00, 12:00
Dni powszednie:
17:00

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.