XXXII Niedziela Zwykła, 12.11.23.

1… Dzisiaj jest XXXII Niedziela Zwykła.

2…W nadchodzącym tygodniu wspominamy:

• Poniedziałek – wsp. św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski;
  • Piątek – wsp. św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy;
  • Sobota – wsp. bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy;
  • Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o g. 16.30.;

3…Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty (80 zł.) Parafiankom z Łomna z nrów 107 – 110: Marioli Ryś, Dorocie Baran i Sylwii Saramak oraz za ofiarę Magdalenie Wojteczek. Bóg zapłać!

W sobotę na g. 8.00 zapraszam kolejne pięć domów z Łomna.

4….Dziękuję za ofiary składane przy okazji zamawiania wypominków.

5…Kościół obchodzi dziś Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W tym roku będzie on przeżywany pod hasłem „To jest nasz dom”. Zebrane do puszek fundusze zostaną przekazane na wsparcie chrześcijan na Bliskim Wschodzie.

6…Powstała Róża Różańcowa dzieci, której patronami są dzieci z Fatimy św. Hiacynta i Franciszek. Opiekunką jest pani Katechetka Magdalena.

6…Prośba, aby nie parkować przy posesji obok kościoła od strony wschodniej, zwłaszcza w zatoczce autobusowej.

7…Obrazki dla dzieci z Mszy św. są w zakrystii, zapraszam młodzież po podpisy.