Koncert Kolęd! Zaproszenie!

Wspólnie z Radnymi naszej parafii p. Markiem Sieńkiem i Szymonem Wojteczkiem oraz Sołtysami Barbarą Łuczkiewicz, Ryszardem Latałą, Wiesławą Sepioło i Zofią Ponikowską zapraszamy na wspólne kolędowanie z zespołem folklorystycznym  „Jodły Świętokrzyskie” 28.01. po Mszy o g. 10.00.

III Niedziela Zwykła, 21.01.2024.

Kolęda w tym tygodniu: Środa od g. 9.00 – Wojciechów od nr. 67 B – 79; Czwartek od g. 9.00 – Łomno Parcele od nru 86 – 111; Piątek od g. 9.00 – Grabków od 40 – 66; Przyjadę swoim samochodem. Jeżeli termin kolędy koliduje z innymi planami czy obowiązkami jestem do dyspozycji w innym, dogodnym czasie, np. w sobotę.   Zaproszenie na koncert kolęd: Wspólnie z Radnymi naszej parafii p. Markiem Sieńkiem i Szymonem […]