III Niedziela Zwykła, 21.01.2024.

Kolęda w tym tygodniu:

• Środa od g. 9.00 – Wojciechów od nr. 67 B – 79;
  • Czwartek od g. 9.00 – Łomno Parcele od nru 86 – 111;
  • Piątek od g. 9.00 – Grabków od 40 – 66;

Przyjadę swoim samochodem.

Jeżeli termin kolędy koliduje z innymi planami czy obowiązkami jestem do dyspozycji w innym, dogodnym czasie, np. w sobotę.

Zaproszenie na koncert kolęd:

Wspólnie z Radnymi naszej parafii p. Markiem Sieńkiem i Szymonem Wojteczkiem oraz Sołtysami Barbarą Łuczkiewicz, Ryszardem Latałą, Wiesławą Sepioło i Zofią Ponikowską zapraszamy na wspólne kolędowanie z zespołem folklorystycznym  „Jodły Świętokrzyskie” 28.01. po Mszy o g. 10.00.

1…Przeżywamy dziś III Niedzielę Zwykłą w ciągu roku, zarazem IV Niedzielę Słowa Bożego.

W tym tygodniu wspominamy:

• Środa – wsp. św. Franciszka Salezego;
  • Czwartek – święto Nawrócenia św. Pawła Ap.;
  • Piątek – wsp. św. bpów Tymoteusza i Tytusa;
  • Nowenna do MB Nieustającej Pomocy w środę o g. 16.30.

2…Dziękuję Parafianom z Łomna z nrów 33-40 za sprzątanie kościoła oraz za ofiarę na kwiaty 150 zł.: Agnieszce i Kai Michalczak, Annie Pecuch, Ilonie Wójcickiej, Ryszardowi Latale i Anecie Skurskiej. Bóg zapłać!

W przyszłą sobotę na g. 8.00 zapraszam kolejne pięć domów z Łomna.

3…Spotkanie Rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. dzisiaj po Mszy o g. 10.00. Zapraszam!

4… Zachęcam do lektury prasy katolickiej. Są „Niedziela” i „Gość Niedzielny”.

5…Obrazki dla dzieci z Mszy św. są w zakrystii, zapraszam młodzież po podpisy.

6…Dziękuję za ofiary składane na tacę. Dziękuję za życzliwość i otwarte drzwi w czasie kolędy oraz za składane przy tej okazji ofiary na kościół i utrzymanie księdza. Bóg zapłać!

Prośba, aby nie parkować przy posesji obok kościoła od strony wschodniej, zwłaszcza w zatoczce autobusowej.

*Ogłoszenia i intencje są dostępne na stronie internetowej:

www. parafiakrajkow.pl

Ks. Wojciech Polit                                                                                            21.01.2024.